Mongolsko, horalky a zlomené zobáky

Ono to tu zase tak hrozné nebude, domluva sice pořád vázne, ale na konci cesty se to má změnit. O pokračování cesty do mongolského hlavního města, překvapivých zážitcích a překvapivě krásných setkáních.

Read More

Kazachstán

V Kazachstánu se nám opravdu nedařilo. Oproti minulým bezproblémovým týdnům se to tady na nás všechno doslova sype a hodně věcí nám nevychází. Zažili jsme zde šílené řidiče a první dopravní nehody. Naštěstí ale bylo všechno špatné nakonec vyváženo i dobrými věcmi.

Read More

Kyrgyzstán

Oslní vás prostorné zelené pastviny plné stád koní, ovcí a jurt. Vysoké hory hýřící barvami...

Read More

Tádžikistán

Je to až magické místo. Když sem vystoupáte poprvé, bolí vás hlava a nevnímáte nic jiného než šumění větru. Nic jiného tu totiž ani neuslyšíte, ptáci tu prostě nelétají. Je to měsíční krajina, nehostinná, neobydlená. Nerostou tu stromy ani keře. Přesto má ale Pamírská náhorní plošina co nabídnout.

Read More

S celebritami v Íránu

Na vlastních motorkách do Íránu. Byl to pro nás jeden z mezníků cesty. To jsme ale ještě netušili, že zde budou naše motorky za celebrity.

Read More
Loading

Spolupracujeme s

Máte rádi kempování v divoké přírodě? Nevíte kde na svém dalším výletu složit hlavu? Tohle může být Vaše záchrana, aneb databáze kempovacích míst ve volné přírodě.

Nejnovější komentáře